Kurumsal

"Yaptığımız işin sorumluluğunun farkında olarak hizmet kalitemizi her geçen gün artırarak, inovatif çözümlerle müşterilerimize katma değer sağlayacak makinalar üreterek, geleceğe büyük bir umut ve güvenle bakıyoruz."
kadir eser
MÜDÜR

Hakkımızda

Firmamız 2002 yılında Kayseri'de kurulmuştur. Firmamız makine ve metal sektöründe; genel makina tasarımı, makine imalatı, sac şekillendirme işlemleri ve yedek parça imalatı hizmeti vermektedir. Estork Makina olarak müşteri talepleri doğrultusunda makine tasarımı, tasarlanan makinenin verimlilik ölçümleri, test ve analizlerini yapıyor, maksimum verimde minimum maliyette makineler üretiyor ve bunları müşterilemizin hizmetine sunuyoruz.

Geçmişten Geleceğe

Temelde İnsan olmanın gerekliliği olarak gördüğümüz prensiplerimizden asla ödün vermeden kaliteyi ilke edinerek başlamış olduğumuz makine sektöründe 16 yıllık tecrübe ile ilk gün başladığımız heyecan ve kararlılıkla yollumuza devam ediyoruz.

Ar-Ge İle Büyüyoruz

Ar-Ge bölümümüzde yenilikçi ürünler geliştirmeye, geliştirdiğimiz ürünleri mükemmelleştirmeye yönelik çalışmaktayız. Dünyayı yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize dünya çapında ürünler sunma gayesinde üretimlerimize devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Yukarıda belirtmiş olduğumuz şirket disiplini ile gelecek yıllara tecrübeyi aşılamak, hiçbir şekilde prensiplerimizden ödün vermeden işimizi en güzel şekilde yapma inancında hizmet sunmaktır.

Çözüm Odaklı Çalışma

Alanımızda yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ile çalışmış olduğumuz firmalara sadece makine satışı yapmak değil müşterimizin ihtiyaç duyduğu makinayı minimum maliyette maksimum verimde hizmetine sunmaktayız.

Önce İş Güvenliği

Muadillerine kıyasla tamamen Estork İnovasyon Makina tarafından tasarlanan işgüvenliği sistemleri ile dünya standartlarında makinalar üretmekteyiz. Makinalarımızda kullanmış olduğumuz muhafaza ve sensör sistemleri ile operatörün herhangi bir kaza yaşamamasını sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Dünyada ki gelişmeleri yakından takip ederek inovasyon çalışmalarımızla kaliteden ödün vermeden yenilikçi ürünlerle müşterilerimize hitap etmek en büyük gayemizdir.

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Estork Makina temelde müşteri odaklı çalışma prensibini ilke edinerek, müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda sürekli iyileştirme sürekli gelişme politikasıyla sınırları zorlayan kalite sistemiyle üretim yapmaktadır.

Estork Makina olarak müşterilerimizin beklentilerini ve şikayetlerini kolayca iletebileceği iletişim imkanı sunuyoruz.

Ürünlerimizle ilgili müşteri şikayetlerini algılama, tanımlama, çözümler üretme, müşteriye sonuçlarını bildirme süreçlerini; cevap verebilirlik, ivedilik ve kesin çözüm prensipleri doğrultusunda müşteri odaklı bir yaklaşım ile değerlendirerek yönetir ve bu bilgiyi sürekli iyileştirme sağlamak için kullanırız.

ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR